نمک حرفه ای بالانس کننده دیپ اوشن Deep Ocean Balancer  Pro Salt 20kg

نمک حرفه ای بالانس کننده دیپ اوشن Deep Ocean Balancer Pro Salt 20kg

موجودی: در انبار
موجود نیست
کد محصول: 20

خلاصه ای از توضیحات

نمک بالانس کننده یونی دیپ اوشن با کلسیم کمتر برای آکواریوم های آب شوری که کلسیم آنها بالاست Deep Ocean Balancer  Pro Salt 20kgبرقراری تعادل یونی بین سه پارامتر مهم کلسیم، منیزیم و سختی کربنات یک اصل بسیار مهم در نگهداری و پرورش و رشد ارگانیسم های دری...

نمک بالانس کننده یونی دیپ اوشن

 

با کلسیم کمتر برای آکواریوم های آب شوری که کلسیم آنها بالاست

 

Deep Ocean Balancer  Pro Salt 20kg


برقراری تعادل یونی بین سه پارامتر مهم کلسیم، منیزیم و سختی کربنات یک اصل بسیار مهم در نگهداری و پرورش و رشد ارگانیسم های دریایی ساکن جزایر مرجانی به شمار می آید.

در بسیاری از موارد به علت استفاده از نمک های بالانس نشده یا دارای آب کریستال یا استفاده از خرده مرجان در سیستم تصفیه بیولوژییکی و ... این تعادل به طور نسبی یا کامل از بین میرود که در نهایت باعث بالا رفتن یون کلسیم و پایین ماندن مقدار یون منیزیم می شود که در این صورت حتی با اضافه کردن مرتب و بیش از حد مکمل منیزیم مقدار منیزیم تغییر چشمگیری ندارد و در رنج غیر قابل قبول باقی می ماند و درنهایت باعث از بین رفتن تعادل یونی در آکواریوم شده که عدم رشد و شکوفایی ریف های کلسیمی از قببل Lps و Sps را به دنبال خواهد داشت.

نمک بالانس کننده Balancer Pro Salt دارای فرمولاسیون ویژه جهت برقراری بالانس هرچه دقیق تر و موثر تر فرآوری و فرموله شده است؛ این نمک با ایجاد تعادل یونی بین سه پارامتر کلسیم، منیزیم و سختی کربنات می تواند ثبات و پایداری بالانس یونی را بدون خارج شدن پارامتر ها از بازه طبیعی و مجاز آب دریا به سیستم و حالت بالانس باز گرداند.

از ویژگی های منحصر به فرد این نمک خشک و فاقد آب کریستال شده بین مولکولی می باشد که این امر سبب می شود نمک در وزن ایده آل جهت بالانس نمودن یونی آب تانک قرار بگیرد.

پارامترهای نمک Balancer Pro Salt بعد از اضافه نمودن 35 گرم به یک لیتر آب  با دمای 25 درجه سانتیگراد:

شوری ( وزن مخصوص آب )  Ppt35  یا 1.0255  منیزیم : 1350 کلسیم 400 پتاسیم : 390  بروماید:65  استرانسیم: 9  سختی : 8.5-8  پی اچ : 8.4-8.2

از ویژگی های نمک Balancer Pro Salt می توان به این اشاره کرد که این نمک بصورت کاملا Synthetic و طی پروسه تولید استریل و فاقد آلودگی تولید می شود.

در طول پروسه تولید از هر سطل به صورت جداگانه نمونه برداری انجام و جهت کنترل کیفیت در آزمایشگاه به روش های AAS  و Titrimetry  مورد بررسی قرار می گیرد ، همچنین به منظور ایجاد اطمینان و جلب رضایت مندی مشتریان نمونه ای از نمک بر اساس شماره سریال از تاریخ تولید به مدت دو سال در انبار شرکت نگهداری شده تا در صورت نیاز قابل تحویل به مصرف کننده باشد که این امر موجب تضمین و پایداری کیفیت می شود و همچنین در قسمت آنالیز نمک میتوان با وارد کردن شماره سریال تولید از آنالیز و مقادیر پارامترهای نمک خود مطلع شوید.

* تولید شده از مواد اولیه گرید USP و FCC  دارای تاییدیه از وزارت بهداشت کشور

* تولید شده با فرمولاسیون بسیار دقیق و منحصر به فرد برای اولین بار در ایران و آسیا

* دارای سطوح استاندارد و ایده آل از عناصر ماکرو ، میکرو و عناصر کمیاب

* اولین نمک Anhydrous در ایران و آسیا

* فرمولاسیون منحصر به فرد و پایدار جهت رشد و تکثیر مرجان های Lps  و Sps و Soft Corals

* دارای سطح بیولوژیکی متعادل و بالانس شده از عناصر کلسیم ، منیزیم و کربنات

* حلالیت فوق العاده و شفافیت بسیار سریع

* دارای دانه بندی یکنواخت

* فاقد آب کریستال شده پنهان که این امر نمک Balancer Pro Salt را از سایر برند ها متمایز می کند

* فاقد فلزات سنگین و مضر و آنتی کیک

* حاوی نانوذرات کربن (NPAC) جهت جذب و حذف سیلیکات از آب R/O

* دارای کد کنترل کیفیت قابل پیگیری

راهنمای مصرف :

به ازاء سی لیتر آب تصویه شده به روش اسمز معکوس (R/O) و با TDS پایین با دمای 25-24 درجه مقدار یک کیلو نمک Balancer Pro Salt کافی می باشد تا شوری به عدد 1.0255 با پارامتر های فوق برسد.

محلول آب نمک پس از 15 الی 20دقیقه هوادهی قابل استفاده می باشد.

برای استفاده و سیفون توصیه می گردد برای سیستمی که تعادل یونی خود را از دست داده بصورت دو بار درهفته و مقدار 10 تا 15 درصد حجم آب کل آکواریوم را تعویض آب کنید تا زمانیکه تعادل یونی درسیستم برقرار شود.

توجه :

هیچ گاه نمک را در آکواریومی که در آن موجود زنده می باشد بطور مستقیم نریزید.

از اضافه کردن آب به نمک خودداری فرمایید و همیشه نمک را به آب اضافه کنید ؛ لذا در غیر این صورت موجب رسوب کلسیم و کربنات و نامحلول شده این دو می شود که عدم شفافیت آب را در پی دارد.

پس از باز نمودن درب بسته نمک یا مخلوط کردن با آب ممکن است بویی شبیه به گوگرد استشمام شود این امر به علت انهیدروز (فاقد آب بین ملوکولی) نمک می باشد که فاقد مشکل و با هوادهی کوتاه مدت از بین می رود.

پیشنهاد می گردد برای راه اندازی آکواریوم از نمک Coral Reef  Pro Salt استفاده کنید و در صورت استفاده از نمک  Balancer Pro Salt الزاما مقدار کلسیم را با استفاده از مکمل کلسیم مایع یا پودر Deep Ocean را به رنج 420 تا 460 میلی گرم بر لیتر برسانید سپس می توانید از این محلول آب نمک جهت راه اندازی سیستم استفاده نمایید.

به علت خشک بودن فرمولاسیون از لمس کردن نمک Balancer Pro Salt با دست خیس یا مرطوب جدا خودداری فرمایید !

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!

امتیاز بد           خوب

Demo Options

pattern 28
pattern 29
pattern 30
pattern 31
pattern 32
pattern 33
pattern 34
pattern 35
pattern 36
pattern 37
pattern 38
pattern 39
pattern 40
pattern 41
pattern 42
pattern 43
pattern 44
pattern 45

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout