محصولات آكواريوم گياهی


شن و خاک بستر MANADO 10 L JBL

موجود نیست

خاک  گیاهان آکواریوم های گیاهی ( پلنت )مدل این محصول : 10 لیتری معرفی محصول : * بستر خاکی زیبا و کاربردی مناسب تاک های گیاهی که در واقع نوعی فیلتر کننده در تانک هم محسوب می شو..

عناصر کمیاب گیاه water plant trace elements

موجود نیست

 تأمین کننده عناصر ضروری و حیاتی گیاهان آکواریومی  تأمین طیف گسترده ای از عناصر برای رشد و نشاط گیاهان دارای فرمولاسیون ویژه ای که توان جذب این عناصر را توسط گیاهان در آب براحتی فر..

محلول کربن طبیعی گیاه فلوریش اکسل 500 میل سیچم

موجود نیست

محلول فلوریش اکسل سیچم محلول کربن ارگانیک یا طبیعی برای گیاهان آکواریومی seachem Flourish excelمدل این محصول :  500 میلویژگی های محصول :  فلوریش اکسل سیچم یک من..

مکمل مایع آهن و منگنز دیپ اوشن Iron Manganede 250ml

38,000 تومان

مکمل مایع آهن و منگنز  دیپ اوشن Deep Ocean Iron Manganese 250mlآهن یکی از عناصر مهم در آب دریا است که غلظتی در حدود 0.002 تا 0.015 میلی گرم بر لیتر دارد ، این عنصر در فتوسنتز نقش ب..

مکمل مایع آهن و منگنز دیپ اوشن Iron Manganede 500 ml

60,000 تومان

مکمل مایع آهن و منگنز  دیپ اوشن Deep Ocean Iron Manganese  500mlآهن یکی از عناصر مهم در آب دریا است که غلظتی در حدود 0.002 تا 0.015 میلی گرم بر لیتر دارد ، این عنصر در فتوسنتز نقش ..

مکمل مایع واتر کاندیشینر دیپ اوشن Water Conditioner 250ML

100,000 تومان

مکمل مایع واتر کاندیشینر دیپ اوشن Deep Ocean Water Conditioner 250mlکلر یکی از عناصر موجود در آب شهری می باشد که برای آبزیان بسیار مهلک و خطرناک است این عنصر در آب شهری غلظتی در حدود 2 تا 3 میلی ..

مکمل مایع واتر کاندیشینر دیپ اوشن Water Conditioner 500ML

130,000 تومان

مکمل مایع واتر کاندیشینر دیپ اوشن Deep Ocean Water Conditioner 500mlکلر یکی از عناصر موجود در آب شهری می باشد که برای آبزیان بسیار مهلک و خطرناک است این عنصر در آب شهری غلظتی در حدود 2 تا 3 میلی ..

کود AQUA BASIS PLUS JBL

موجود نیست

کود مخصوص جذب از ریشه گیاهان آکواریوم های گیاهی ( پلنت )مدل این محصول : 5 لیتریمعرفی محصول : * کود مخصوصی که نیاز نیست با ماسه مخلوط شود .* شامل تمام مواد مغذی ضروری مانند آهن، موا..

کود خالص FLORAPOL 700G

موجود نیست

 هنگامی که  یک آکواریوم جدید راه اندازی کردید ، مخلوط این کود با بستر و پوشش با یک لایه بالای ماسه / شن عالی می شود . شامل تمام مواد مغذی ضروری گیاهی مانند آهن ..

کود مایع Ferropol 24

موجود نیست

مدل این محصول : 10 میلمعرفی محصول : * خوراک روزانه برای گیاهان آکواریوم انبوه.* مناسب برای مراقبت هدفمند* دارای تمام عناصر کمیاب حیاتی است* رشد با شکوه، حتی در ..

کود مایع اسپیشیال تروپیکا plant growth specialised fertiliser

موجود نیست

                                                        &nbs..

کود مایع پریمیوم تروپیکا plant growth premium fertiliser

موجود نیست

             plant growth premium fertiliser اين محصول بسيار قوي و به صرفه از شركت بزرگ تروپيكا شامل عناصر زيادي مانند آهن ،منگنز و تمامي ريز مغذي هاي مورد نياز..

کود مایع گیاه water plant fertilizer

موجود نیست

کود محلول جذب از برگ ایستابرای تقویت و رشد گیاهان آکواریومیمدل این محصول :  250 میل ویژگی های محصول : ● کودهای گیاهی ایستا حاوی مواد مغذی و عناصر کمیاب جهت رشد و سلا..

نمایش 1 تا 13 از 13 (1 صفحه)

Demo Options

pattern 28
pattern 29
pattern 30
pattern 31
pattern 32
pattern 33
pattern 34
pattern 35
pattern 36
pattern 37
pattern 38
pattern 39
pattern 40
pattern 41
pattern 42
pattern 43
pattern 44
pattern 45

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout