محصولات آكواريوم گياهی


حالت نمایش:
نمایش سریع

شن و خاک بستر MANADO 10 L JBL

(0)
150,000تومان

خاک  گیاهان آکواریوم های گیاهی ( پلنت )مدل این محصول : 10 لیتری معرفی محصول : * بستر خاکی زیبا و کاربردی مناسب تاک های گیاهی که در واقع نوعی فیلتر کننده در تانک هم محسوب می شود .* ساختار ویژه جهت حفظ و رشد ریشه گیاهان است.* محدود کننده رشد جلبک ها و همچنین جذب کود اضافی. * ش..

نمایش سریع

عناصر کمیاب گیاه water plant trace elements

(0)
25,000تومان

 تأمین کننده عناصر ضروری و حیاتی گیاهان آکواریومی  تأمین طیف گسترده ای از عناصر برای رشد و نشاط گیاهان دارای فرمولاسیون ویژه ای که توان جذب این عناصر را توسط گیاهان در آب براحتی فراهم کند . افزایش کمی و کیفی رشد و نمو گیاهان و درخشندگی و افزایش رنگ برگ ها مناسب برای انواع سیستم آکواریوم گیاهی ساخت کشور تایوان ...

نمایش سریع

محلول کربن طبیعی گیاه فلوریش اکسل 500 میل سیچم

(0)
130,000تومان

محلول فلوریش اکسل سیچم محلول کربن ارگانیک یا طبیعی برای گیاهان آکواریومی seachem Flourish excelمدل این محصول :  500 میلویژگی های محصول :  فلوریش اکسل سیچم یک منبع کربن آلی با جذب قوی برای گیاهان آکواریوم آب شیرین می باشد کربن ارگانیک واسطه مصرف فتوسنتز گیاهان می باشد که تداخلی با کار سیستم co2 ندارد ..

نمایش سریع

مکمل مایع آهن و منگنز دیپ اوشن Iron Manganede 250ml

(0)
110,000تومان

مکمل مایع آهن و منگنز  دیپ اوشن Deep Ocean Iron Manganese 250mlآهن یکی از عناصر مهم در آب دریا است که غلظتی در حدود 0.002 تا 0.015 میلی گرم بر لیتر دارد ، این عنصر در فتوسنتز نقش به سزایی ایفا می کند و همچنین یکی دیگر از وظایف مهم آن در سلول های جانوری انتقال اکسیژن می باشد. بدون وجود عنصر آهن فتوسنتز صورت نخواهد گرفت و در همین ..

نمایش سریع

مکمل مایع آهن و منگنز دیپ اوشن Iron Manganede 500 ml

(0)
150,000تومان

مکمل مایع آهن و منگنز  دیپ اوشن Deep Ocean Iron Manganese  500mlآهن یکی از عناصر مهم در آب دریا است که غلظتی در حدود 0.002 تا 0.015 میلی گرم بر لیتر دارد ، این عنصر در فتوسنتز نقش به سزایی ایفا می کند و همچنین یکی دیگر از وظایف مهم آن در سلول های جانوری انتقال اکسیژن می باشد. بدون وجود عنصر آهن فتوسنتز صورت نخواهد گرفت و در همین..

نمایش سریع

مکمل مایع واتر کاندیشینر دیپ اوشن Water Conditioner 250ML

(0)
110,000تومان

مکمل مایع واتر کاندیشینر دیپ اوشن Deep Ocean Water Conditioner 250mlکلر یکی از عناصر موجود در آب شهری می باشد که برای آبزیان بسیار مهلک و خطرناک است این عنصر در آب شهری غلظتی در حدود 2 تا 3 میلی گرم بر لیتر دارد .آب شهری علاوه بر کلر می تواند عناصر سنگین مانند مس به همراه خود داشته باشد که برای آبزیان بسیار خطرناک می باشد .آب شهری می تواند حاو..

نمایش سریع

مکمل مایع واتر کاندیشینر دیپ اوشن Water Conditioner 500ML

(0)
150,000تومان

مکمل مایع واتر کاندیشینر دیپ اوشن Deep Ocean Water Conditioner 500mlکلر یکی از عناصر موجود در آب شهری می باشد که برای آبزیان بسیار مهلک و خطرناک است این عنصر در آب شهری غلظتی در حدود 2 تا 3 میلی گرم بر لیتر دارد .آب شهری علاوه بر کلر می تواند عناصر سنگین مانند مس به همراه خود داشته باشد که برای آبزیان بسیار خطرناک می باشد .آب شهری می تواند حاو..

نمایش سریع

کود AQUA BASIS PLUS JBL

(0)
80,000تومان

کود مخصوص جذب از ریشه گیاهان آکواریوم های گیاهی ( پلنت )مدل این محصول : 5 لیتریمعرفی محصول : * کود مخصوصی که نیاز نیست با ماسه مخلوط شود .* شامل تمام مواد مغذی ضروری مانند آهن، مواد معدنی و عناصر کمیاب.* کود ویژه ای که به عنوان یک مخزن عالی مواد مغذی عمل کرده و همچنین باعث جذب مواد مغذی بیش از حد در آب شده و مجدد در مواقع نیاز آ..

نمایش سریع

کود خالص FLORAPOL 700G

(0)
800,000تومان

 هنگامی که  یک آکواریوم جدید راه اندازی کردید ، مخلوط این کود با بستر و پوشش با یک لایه بالای ماسه / شن عالی می شود . شامل تمام مواد مغذی ضروری گیاهی مانند آهن و خاک رس است به عنوان یک انبار مواد غذایی عمل می کند جذب مواد مغذی مازاد و آزاد کردن آنها در مواقع نیاز گیاهان آکواریومی موثر..

نمایش سریع

کود مایع Ferropol 24

(0)
50,000تومان

مدل این محصول : 10 میلمعرفی محصول : * خوراک روزانه برای گیاهان آکواریوم انبوه.* مناسب برای مراقبت هدفمند* دارای تمام عناصر کمیاب حیاتی است* رشد با شکوه، حتی در گیاهان آکواریوم ظریف .* جلوگیری از کمبود عناصر در تانک است.* بدون فسفات یا نیترات است.* موفقیت به هنگام استفاده همراه&nb..

نمایش سریع

کود مایع اسپیشیال تروپیکا plant growth specialised fertiliser

(0)
350,000تومان

                                                           plant growth specialised fertiliserمدل این محصول :  300 میلاين محصول بسيار قوي و به صرفه از شركت بزرگ تروپيكا مناسب براي تمامي گياه..

نمایش سریع

کود مایع پریمیوم تروپیکا plant growth premium fertiliser

(0)
350,000تومان

             plant growth premium fertiliser اين محصول بسيار قوي و به صرفه از شركت بزرگ تروپيكا شامل عناصر زيادي مانند آهن ،منگنز و تمامي ريز مغذي هاي مورد نياز گياهان است و بسيار مناسب براي آكواريوم هاي با تراكم زياد ماهي  و همچنين گياهان كم رشد است ، اين محصول كاملا براي تمامي موجودات آبزي از جمله..

نمایش سریع

کود مایع گیاه water plant fertilizer

(0)
25,000تومان

کود محلول جذب از برگ ایستابرای تقویت و رشد گیاهان آکواریومیمدل این محصول :  250 میل ویژگی های محصول : ● کودهای گیاهی ایستا حاوی مواد مغذی و عناصر کمیاب جهت رشد و سلامت گیاهان .●جلوگیری از بروز عوارضی مانند ساقه های ضعیف ، خراب شدگی برگ ها ، رشد کم و بی رنگ شدن گیاه● ممانعت از رشد جلبک های مزاحم .● بی ضرر..

نمایش 1 تا 13 از 13 (1 صفحه)