محصولات آب شور


حالت نمایش:
نمایش سریع

مکمل مایع منیزیم دیپ اوشن Magnesium 500 ML

(0)
150,000تومان

                                                                                                    ..

نمایش سریع

اصلاح کننده و ضداسترس aquatan 250 ml

(0)
45,000تومان

250  Sera aquatan با فرمول جدید زیستی، شرایط آب شهری را بلافاصله مناسب برای شرایط زندگی ماهیان در آکواریوم های آب شور و شیرین می کند.- بدون ایجاد مشکل برای حمل و نقل ماهیان بدلیل فرمول PH خنثی - جذب بلافاصله فلزات سنگین - بازگشت رنگ های شفاف و اصلی موجودات از طریق جذب ید موجود در این محصول.- حفاظت پوست و آبشش از طریق کلوئید محاف..

نمایش سریع

اصلاح کننده و ضداسترس aquatan 500 ml

(0)
180,000تومان

500 Sera aquatan با فرمول جدید زیستی، شرایط آب شهری را بلافاصله مناسب برای شرایط زندگی ماهیان در آکواریوم های آب شور و شیرین می کند.- بدون ایجاد مشکل برای حمل و نقل ماهیان بدلیل فرمول PH خنثی - جذب بلافاصله فلزات سنگین - بازگشت رنگ های شفاف و اصلی موجودات از طریق جذب ید موجود در این محصول.- حفاظت پوست و آبشش از طریق کلوئید محافظ پوست..

نمایش سریع

باکتری بیولوژیک آب شور sera Bio reef clear 250 ml

(0)
90,000تومان

Sera Bio Reef Clear ، ساخت آلمان  محصول بیوتکنولوژی Sera برای آکواریوم آب شور، تجزیه آمونیوم و نیتریت به خاطر فعالیت باکتری های این محصول صورت می گیرد.شامل سنگ های آتشفشانی معدنی برای حذف آلاینده ها بطور مؤثر و اتصال ذرات معلق می باشد که فضا را برای استقرار باکتری ها فراهم می کند و باعث شفافیت و بیولوژیکی شدن آب می شود. در بسته بندی های 2..

نمایش سریع

شوری سنج Classica

(0)
35,000تومان

یکی از مواردی که برای داشتن یک آکواریم آب شور حرفه ای حائز اهمیت هست داشتن یک شوری سنج خوب و دقیق می باشد  دستگاه شوری سنج به منظور تعیین میزان غلظت نمک موجود در آب شور طراحی شده است و مقدار چگالی نسبی و شوری آب را نشان می دهد..

نمایش سریع

محلول از بین برنده شقایق آیپتازیا دیپ اوشن Aiptasia Remover Solution 30ML

(0)
45,000تومان

محلول از بین برنده شقایق آیپتازیا دیپ اوشن Deep Ocean Aiptasia Remover Solution 30mlشقایق های آیپتازیا و ماژانو دو گونه از شقایق های کوچک و بسیار وحشی در اکو سیستم های مرجانی هستند که گاهی همراه با لایو راک ها و یا مرجان های تازه خریداری شده به آکواریوم راه می یابند و به سرعت در آکواریوم تولید مثل و تکثیر می کنند و می توانند کمتر از چند ماه قس..

نمایش سریع

مکمل افزاینده پودری PH دیپ اوشن Deep Ocean Coral Reef PH Plus Powder Supplement 250g

(0)
220,000تومان

مکمل پودری افزاینده PH دیپ اوشن  Deep Ocean Coral Reef PH Powder Supplement 250gدی اکسید کربن موجود در هوای اطراف و باقیمانده غذاها و فضولات آبزیان می توانند سبب اسیدی شدن آب شوند و ترشح کلسیم کربنات را عملا غیر ممکن می سازند.مطالعات نشان داده حدود 60 درصد وزنی کربنات کلسیم که توسط لایه Epiehelium  ترشح می شود کربنات است که بیانگر مه..

نمایش سریع

مکمل مایع آلکالین بافر8.4 Liquid Carbonate Buffer 250ml

(0)
110,000تومان

مکمل مایع آلکالین بافر 8.4 Deep Ocean Liquid carbonate Buffer  250mlکربنات و بی کربنات و عنصر بور در سختی و پایدار بودن پی اچ در آب دریا نقش بسیار مهمی را ایفا میکنند و بدون وجود هریک از این عناصر مقدار پی اچ آب به سمت اسیدی شدن میل خواهد کرد ؛ عناصر ذکر شده در ساخت اسکلیت کلسیمی مرجان ها و همچنین تثبیت شرایط شیمیایی آب نقش به سزایی دارند..

نمایش سریع

مکمل مایع آلکالین بافر8.4 Liquid Carbonate Buffer 500ml

(0)
150,000تومان

مکمل مایع آلکالین بافر 8.4  Deep Ocean Liquid carbonate Buffer 8.4   500mlکربنات و بی کربنات و عنصر بور در سختی و پایدار بودن پی اچ در آب دریا نقش بسیار مهمی را ایفا میکنند و بدون وجود هریک از این عناصر مقدار پی اچ آب به سمت اسیدی شدن میل خواهد کرد ؛ عناصر ذکر شده در ساخت اسکلیت کلسیمی مرجان ها و همچنین تثبیت شرایط شیمیایی آب نق..

نمایش سریع

مکمل مایع آمینو اسید دیپ اوشن Amino Acid Complex 250 ML

(0)
1,200,000تومان

                                                                  مکمل مایع آمینو اسید  دیپ اوشن                       &..

نمایش سریع

مکمل مایع آمینو اسید دیپ اوشن Amino Acid Complex 500 ML

(0)
65,000تومان

                                                                                              مکمل مایع آمینو ..

نمایش سریع

مکمل مایع آهن و منگنز دیپ اوشن Iron Manganede 250ml

(0)
110,000تومان

مکمل مایع آهن و منگنز  دیپ اوشن Deep Ocean Iron Manganese 250mlآهن یکی از عناصر مهم در آب دریا است که غلظتی در حدود 0.002 تا 0.015 میلی گرم بر لیتر دارد ، این عنصر در فتوسنتز نقش به سزایی ایفا می کند و همچنین یکی دیگر از وظایف مهم آن در سلول های جانوری انتقال اکسیژن می باشد. بدون وجود عنصر آهن فتوسنتز صورت نخواهد گرفت و در همین ..

نمایش سریع

مکمل مایع آهن و منگنز دیپ اوشن Iron Manganede 500 ml

(0)
150,000تومان

مکمل مایع آهن و منگنز  دیپ اوشن Deep Ocean Iron Manganese  500mlآهن یکی از عناصر مهم در آب دریا است که غلظتی در حدود 0.002 تا 0.015 میلی گرم بر لیتر دارد ، این عنصر در فتوسنتز نقش به سزایی ایفا می کند و همچنین یکی دیگر از وظایف مهم آن در سلول های جانوری انتقال اکسیژن می باشد. بدون وجود عنصر آهن فتوسنتز صورت نخواهد گرفت و در همین..

نمایش سریع

مکمل مایع استرونسیم و مولیبد نیوم دیپ اوشن Strontium Molybdenum 250ML

(0)
110,000تومان

مکمل مایع استرونسیم و مولیبد نیوم دیپ اوشن Deep Ocean Strontium Molybdenum 250mlاسترونسیم در آب دریا غلظتی معادل 8 میلی گرم بر لیتر دارد و از لحاظ عملکرد بسیار شبیه به کلسیم میباشد ، به طور میانگین بین 0.7 تا 1.2% وزن اسلکت آراگونیتی مرجان را تشکیل می دهد.یکی از عوامل مهم در تحکیم دیواره های کورالیت  و تشکیل آراگونیت در مرجانهای خانو..

نمایش سریع

مکمل مایع استرونسیم و مولیبد نیوم دیپ اوشن Strontium Molybdenum 500 ML

(0)
150,000تومان

مکمل مایع استرونسیم و مولیبد نیوم دیپ اوشن Deep Ocean Strontium Molybdenum 500mlاسترونسیم در آب دریا غلظتی معادل 8 میلی گرم بر لیتر دارد و از لحاظ عملکرد بسیار شبیه به کلسیم میباشد ، به طور میانگین بین 0.7 تا 1.2% وزن اسلکت آراگونیتی مرجان را تشکیل می دهد.یکی از عوامل مهم در تحکیم دیواره های کورالیت  و تشکیل آراگونیت در مرجانهای خانو..

نمایش 1 تا 15 از 48 (4 صفحه)